Ласкаво просимо

Цей документ - спроба систематично описати найкращі методи використання Terraform та надати рекомендації щодо найбільш частих проблем, які виникають у його користувачів.

Terraform - це досить новий проект (як і більшість інструментів DevOps), який було розпочато у 2014 році.

Terraform є одним із найпотужніших і найбільш використовуваних на даний момент інтрументів, які дозволяють керувати інфраструктурою як кодом. Це дозволяє розробникам робити багато речей і не обмежує їх у створенні того, що, можливо, буде важко підтримувати або інтегрувати.

Деяка інформація, описана в цій книзі, на перший погляд може здатися не найкращою практикою. Я знаю це, і, щоб допомогти читачам відокремити, що є загальноприйнятими найкращими практиками, а що - просто додатковим упевненим способом робити речі, я іноді використовую підказки, щоб надати деякий контекст, а також піктограми, щоб визначити рівень відповідності найкращим практикам.

Книга вийшла в сонячному Мадриді у 2018 році і доступна безкоштовно за цим посиланням - https://www.terraform-best-practices.com/

Кілька років потому вона була оновлена більш актуальними передовими методами, доступними з Terraform 1.0. Зрештою, ця книга має містити більшість незаперечних найкращих практик та рекомендацій для користувачів Terraform.

Спонсори

Please contact me if you want to become a sponsor.

CAST AI — Cut your Kubernetes costs by 60%+ on average. First cluster optimization FREE!

Speakeasy — Terraform Providers, SDKs and docs for your API. Make your API enterprise-ready!

Переклади

Зв’яжіться зі мною, якщо ви хочете допомогти перекласти цю книгу іншими мовами.

Внески

Я завжди хочу отримувати відгуки та оновлювати цю книгу, коли спільнота росте, а нові ідеї втілюються та перевіряються часом.

Якщо вас цікавлять конкретні теми, будь ласка open an issue, або опишіть проблему, яку ви найбільше хочете прояснити. Якщо ви думаєте, що маєте контент, і хочете зробити внесок, напишіть чернетку та зробіть Pull Request (не турбуйтеся про написання гарного тексту на цьому етапі!)

Автори

Ця книга підтримується Anton Babenko за допомогою інших дописувачів і перекладачів.

Ліцензія

Ця робота ліцензована згідно з Apache 2 License. Дивіться ЛІЦЕНЗІЯ для повної інформації.

Автори та учасники цього контенту не можуть гарантувати достовірність інформації, що міститься тут. Будь ласка, переконайтеся, що ви розумієте, що надана тут інформація надається безкоштовно, і що між вами та будь-якими особами, пов’язаними з цим контентом або проектом, не укладається жодна угода чи контракт. Автори та учасники не приймають і відмовляються від будь-якої відповідальності перед будь-якою стороною за будь-які втрати, пошкодження або порушення, спричинені помилками або упущеннями в інформації з цього контенту, або пов’язані з ним, незалежно від того, чи є ці помилки або упущення внаслідок недбалості, випадково чи за будь-якої іншої причини.

Copyright © 2018-2023 Anton Babenko.

Last updated