Ласкаво просимо

Цей документ - спроба систематично описати найкращі методи використання Terraform та надати рекомендації щодо найбільш частих проблем, які виникають у його користувачів.

Terraform - це досить новий проект (як і більшість інструментів DevOps), який було розпочато у 2014 році.

Terraform є одним із найпотужніших і найбільш використовуваних на даний момент інтрументів, які дозволяють керувати інфраструктурою як кодом. Це дозволяє розробникам робити багато речей і не обмежує їх у створенні того, що, можливо, буде важко підтримувати або інтегрувати.

Деяка інформація, описана в цій книзі, на перший погляд може здатися не найкращою практикою. Я знаю це, і, щоб допомогти читачам відокремити, що є загальноприйнятими найкращими практиками, а що - просто додатковим упевненим способом робити речі, я іноді використовую підказки, щоб надати деякий контекст, а також піктограми, щоб визначити рівень відповідності найкращим практикам.

Книга вийшла в сонячному Мадриді у 2018 році і доступна безкоштовно за цим посиланням - https://www.terraform-best-practices.com/

Кілька років потому вона була оновлена більш актуальними передовими методами, доступними з Terraform 1.0. Зрештою, ця книга має містити більшість незаперечних найкращих практик та рекомендацій для користувачів Terraform.

Спонсори

Please contact me if you want to become a sponsor.

CAST AI — Cut your Kubernetes costs by 60%+ on average. First cluster optimization FREE!

Speakeasy — Terraform Providers, SDKs and docs for your API. Make your API enterprise-ready!

Переклади

spaceالعربية (Arabic)spaceBosanski (Bosnian)spacePortuguês (Brazilian Portuguese)spaceEnglishspaceFrançais (French)spaceქართული (Georgian)spaceDeutsch (German)spaceελληνικά (Greek)spaceעברית (Hebrew)spaceहिंदी (Hindi)spaceBahasa Indonesia (Indonesian)spaceItaliano (Italian)spaceಕನ್ನಡ (Kannada)space한국어 (Korean)spacePolski (Polish)spaceRomână (Romanian)space简体中文 (Simplified Chinese)spaceEspañol (Spanish)spaceTürkçe (Turkish)

Зв’яжіться зі мною, якщо ви хочете допомогти перекласти цю книгу іншими мовами.

Внески

Я завжди хочу отримувати відгуки та оновлювати цю книгу, коли спільнота росте, а нові ідеї втілюються та перевіряються часом.

Якщо вас цікавлять конкретні теми, будь ласка open an issue, або опишіть проблему, яку ви найбільше хочете прояснити. Якщо ви думаєте, що маєте контент, і хочете зробити внесок, напишіть чернетку та зробіть Pull Request (не турбуйтеся про написання гарного тексту на цьому етапі!)

Автори

Ця книга підтримується Anton Babenko за допомогою інших дописувачів і перекладачів.

Ліцензія

Ця робота ліцензована згідно з Apache 2 License. Дивіться ЛІЦЕНЗІЯ для повної інформації.

Автори та учасники цього контенту не можуть гарантувати достовірність інформації, що міститься тут. Будь ласка, переконайтеся, що ви розумієте, що надана тут інформація надається безкоштовно, і що між вами та будь-якими особами, пов’язаними з цим контентом або проектом, не укладається жодна угода чи контракт. Автори та учасники не приймають і відмовляються від будь-якої відповідальності перед будь-якою стороною за будь-які втрати, пошкодження або порушення, спричинені помилками або упущеннями в інформації з цього контенту, або пов’язані з ним, незалежно від того, чи є ці помилки або упущення внаслідок недбалості, випадково чи за будь-якої іншої причини.

Copyright © 2018-2023 Anton Babenko.

Last updated