Стиль коду

  • Приклади та модулі Terraform повинні містити документацію, яка пояснює функції та як їх використовувати.

  • Усі посилання у файлах README.md мають бути абсолютними, щоб веб-сайт Terraform Registry відображав їх правильно.

  • Документація може включати схеми, створені за допомогою mermaid і креслення, створені за допомогою cloudcraft.co.

  • Використовуйте Terraform pre-commit hooks щоб переконатися, що код валідний, правильно відформатований і автоматично задокументований, перш ніж запушати його на git і надати для подальшого код рев'ю.

Документація

Автоматично згенерована документація

pre-commit - це фреймворк для керування та підтримки багатомовних pre-commit хуків. Він написаний на Python і є потужним інструментом для автоматичного виконання завдань на машині розробника до того, як код буде передано в репозиторій git. Зазвичай він використовується для запуску лінтерів і форматування коду (дивіться підтримувані хуки).

З конфігураціями Terraform pre-commit можна використовувати для форматування та перевірки коду, а також для оновлення документації.

Перегляньте pre-commit-terraform repository, щоб ознайомитися з ним та існуючими репозиторіями (наприклад, terraform-aws-vpc), де це вже використовується.

terraform-docs

terraform-docs - це інструмент, який створює документацію з модулів Terraform у різних вихідних форматах. Ви можете запускати його вручну (без pre-commit хуків, або ж використовувати pre-commit-terraform hooks, щоб документація оновлювалася автоматично).

@todo: Document module versions, release, GH actions

Ресурси

Last updated